Wyróżnienie dla szamponu przeciwłupieżowego AMADERM - Amaderm

Wyróżnienie dla szamponu przeciwłupieżowego AMADERM

Nasz dermokosmetyk, AMADERM szampon przeciwłupieżowy nawilżająco-łagodzący, przeszedł pozytywne testy i otrzymał certyfikat akceptacji Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, najważniejszej instytucji w Polsce w tej dziedzinie.

To prestiżowe wyróżnienie i dowód na wysoką jakość Szamponu AMADERM oraz potwierdzenie jego działania przez wybitnej klasy specjalistów w dziedzinie trychologii. Jest nam niezmiernie miło, że nasza receptura, opracowana specjalnie, by pomagać osobom z: atopowym i łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą skóry głowy, łupieżem oraz suchością i swędzeniem skóry głowy, zyskała oficjalne potwierdzenie jej skuteczności. Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne to prestiżowa instytucja integrująca się ze środowiskami i Stowarzyszeniami zagranicznymi, w celu tworzenia platformy wymiany doświadczeń oraz organizująca Kongresy Trychologiczne z udziałem wybitnych lekarzy i specjalistów z dziedziny trychologii oraz dziedzin pokrewnych.

Szampon przeciwłupieżowy AMADERM – jak został oceniony?

Na temat produktu, jego składu oraz wyników badań dotyczących jego działania można przeczytać na stronie Szamponu AMADERM. Akceptacja PST to jednak dobry pretekst do przedstawienia opinii na temat naszego produktu samych zainteresowanych, czyli osób borykających się z problemami skóry głowy. W przeprowadzonym przez Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne testowaniu i ankiecie wzięły udział osoby z następującymi dolegliwościami: łuszczyca (27%), łupież (22%), swędzenie skóry głowy (21%), suchość skóry głowy (15%), ŁZS (14%), choroby tarczycy (1%). Ankietowane osoby zostały poproszone o odpowiedzi na kilka pytań dotyczących właściwości, użytkowania oraz działania Szamponu AMADERM.

Zapach i konsystencja były w większości przypadków ocenianie pozytywnie. Aż 50% oceniło zapach jako przyjemny, 27% uznało, że jest w porządku, a kolejne 20% określiło jako niewyczuwalny. Konsystencja Szamponu przeciwłupieżowego AMADERM jest odpowiednia dla 82% ankietowanych, za gęsta dla 17%, za rzadka dla 1%. Aż 72% uważa, że produkt dobrze się pieni i rozprowadza na skórze głowy. Jeśli chodzi o efekty działania, aż 83% osób po regularnym stosowaniu szamponu przeciwłupieżowego AMADERM przyznało, że łupież znacząco się zmniejszył, a u 17% zniknął zupełnie. U 56% skóra głowy jest dużo lepiej nawilżona, a podrażnienie zniwelowane, a u 44% skóra głowy jest minimalnie lepiej nawilżona, a podrażnienia zdarzają się sporadycznie.


W dużej większości przypadków Szampon AMADERM przeciwłupieżowy nawilżająco- łagodzący do skóry z AZS głowy, łuszczycą skóry głowy, łupieżem oraz suchością i swędzeniem skóry głowy, spełnił oczekiwania – tak przyznało 93% ankietowanych osób. W rezultacie 82% poleciłoby Szampon AMADERM innym.

Gdzie można kupić nasz dermokosmetyk? Szampon jest dostępny w dobrych aptekach stacjonarnych oraz internetowych.

 

Amaderm
Krem nawilżający
Poznaj produkt
Amaderm
Krem nawilżająco-regenerujący
Poznaj produkt
Zobacz też:

Wyróżnienie dla szamponu przeciwłupieżowego AMADERM

Nasz dermokosmetyk, AMADERM szampon przeciwłupieżowy nawilżająco-łagodzący, przeszedł pozytywne testy i otrzymał certyfikat akceptacji Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, najważniejszej instytucji w Polsce w tej dziedzinie. To prestiżowe wyróżnienie i dowód na wysoką jakość Szamponu AMADERM oraz potwierdzenie jego działania przez wybitnej klasy specjalistów w dziedzinie trychologii. Jest nam niezmiernie miło, że nasza receptura, opracowana specjalnie, by pomagać…

Czytaj więcej >

Alicja Pawlak

Alicja choruje na łuszczycę od 24 lat. Jej skóra na co dzień wymaga specjalnej pielęgnacji i nawilżenia, a jak sama pisze – ciężko jest jej dobrać właściwe produkty, gdyż w grę wchodzi także odpowiednia konsystencja, zapach oraz stopień nawilżenia. Jej uwagę zwrócił balsam nawilżający – bardzo lekki w konsystencji, nie brudzący ubrań, idealny zarówno podczas…

Czytaj więcej >

Paulina Daria

Paulina oprócz opieki nad dwójką dzieci nie zapomina o sobie – trenuje, jest zapaloną włosomaniaczką oraz dzieli się przydatnymi radami dotyczącymi macierzyństwa na swoim Instagramie. W tym wszystkim towarzyszy jej łuszczyca, objawiająca się najczęściej na skórze głowy, nóg oraz paznokciach u rąk. Ukojenie przyniósł jej szampon przeciwłupieżowy Amaderm, do którego jak sama mówi – chętnie…

Czytaj więcej >