Preparaty dermatologiczneAMADERM

Preparaty dermatologiczne
AMADERM

Produkty dermatologiczne marki AMADERM są przeznaczone dla osób zmagających się z problemem suchej skóry. Zostały stworzone z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej, która wymaga specjalistycznego preparatu dostosowanego do jej potrzeb. Lekka konsystencja kremów i balsamów sprawia, że szybko się wchłaniają i niemal natychmiast przynoszą ulgę zmęczonej, podrażnionej skórze. Wszystkie produkty marki AMADERM są hipoalergiczne. Nie posiadają sztucznych barwników ani substancji zapachowych, nie podrażniają nawet wrażliwej, skłonnej do alergii skóry. Preparaty AMADERM sprawdzają się przy leczeniu atopowego zapalenia skóry, a także w różnego rodzaju terapiach dermatologicznych powodujących wysuszenie skóry.

Naturaw tubce

Natura
w tubce

Produkty wchodzące w skład linii AMADERM zostały stworzone wyłącznie ze składników naturalnego pochodzenia. Ich głównym komponentem jest urea – bezwonny i bezbarwny związek występujący w preparatach w różnych stężeniach, w zależności od przeznaczenia – od nawilżenia delikatnej skóry twarzy, przez zmiękczanie naskórka łokci i kolan, po złuszczanie zrogowaciałej skóry stóp. Preparaty dermatologiczne marki AMADERM nie posiadają żadnych substancji zapachowych, parabenów, olejów mineralnych alkoholi ani produktów ropopochodnych, dlatego są całkowicie bezpieczne nawet dla bardzo wrażliwej, alergicznej skóry. Ponadto zostały przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność w walce z suchą skórą potwierdzają badania aplikacyjne. Badań nie wykonywano na zwierzętach.

Własnelaboratorium

Własne
laboratorium

Recepturę wszystkich produktów linii AMADERM opracowano w laboratorium Zakładu Farmaceutycznego AMARA, gdzie nasi specjaliści od lat pracują nad udoskonaleniem preparatów oraz kolejnymi produktami linii. Własne laboratorium pozwala na prowadzenie nieustannych prac badawczych i wdrożeniowych, tak by nasze produkty jak najlepiej odpowiadały na problemy osób zmagających się z suchością skóry wywołaną różnorodnymi czynnikami.

Specjalistyczna produkcja

Specjalistyczna produkcja

Producentem preparatów dermatologicznych AMADERM jest Zakład Farmaceutyczny AMARA. Wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu składników do receptury aptecznej pozwoliło opracować bezpieczne kosmetyki z najwyższej jakości składników. Preparaty kosmetyczne tworzymy bowiem z aptekarską dokładnością. Zakład Farmaceutyczny AMARA od ponad 20 lat, czyli początku swego istnienia, otwiera nowe drogi na rynku produktów dermatologicznych, linia AMADERM stanowi jedną z odnóg tej działalności.

Polecany przezspecjalistów

Polecany przez
specjalistów

Na każdym etapie produkcji preparatów marki AMADERM obecni są specjaliści z dziedzin farmacji i medycyny. Lekarze dermatolodzy i farmaceuci biorą udział już w pracach nad opracowywaniem receptury, polecają preparaty AMADERM swoim pacjentom i nie opuszczają produktów nawet wtedy, gdy trafiają do Państwa rąk. Możemy jakoś pomóc w Twoim problemie dermatologicznym? Zapraszamy do działu Porady.