• Amaderm Amara Balsam nawilżający
  • Amaderm Krem regenerująco-złuszczający
  • Amaderm Krem nawilżająco-regenerujący

Produkty dermatologiczne Amaderm zostały stworzone przez Zakład Farmaceutyczny AMARA jako produkty przeznaczone dla skóry wymagającej, wrażliwej, alergicznej. Postanowiliśmy, korzystając z doświadczenia zdobytego przy wytwarzaniu leków, stworzyć preparaty, które pozwolą rozwiązać problemy skórne, z jakimi boryka się wiele osób na przykład z powodu genetycznych uwarunkowań lub narażenia skóry na działanie zanieczyszczeń.

W tym celu ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzenia naturalnego zespół chemików i farmaceutów w porozumieniu z dermatologami opracował formuły produktów dermatologicznych wchodzących w skład linii Amaderm. Łączą one w sobie nie tylko walory upiększające i pielęgnacyjne, ale przede wszystkim lecznicze. To marka dla osób, których cera potrzebuje specjalnej opieki.

Produkty dermatologiczne Amaderm nie posiadają parabenów, zostały przetestowane aplikacyjnie, są bezwonne i nie wywołują podrażnień, dzięki czemu mogą być stosowane przez osoby posiadające skórę skłonną do alergii.

Preparaty marki Amaderm można nabyć w aptekach na terenie całego kraju.